Sabrmann

1985 yılından beri 20 yılı aşkın bir süredir rotasından ayrılmadığı doğruları ve iş prensipleri ile güçlü bir noktaya ulaşmıştır. 1985 yılında Sabri ÖZAĞARTAN tarafından Karabük'te Bakır Termosifon üretmek üzere kurulan şirketimiz bugün 600 m2 kapalı üretim tesisine sahip olup, Karabük ve İstanbul'da bulunan iki adet merkezi ile bütün Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamızda ana faaliyet olarak; Bakır ve Galvaniz kaplama gibi metallar üzerinde çalışmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerin yanında, tesisimizde telekomünikasyonda kullanılan özel parçalar ve topraklama sistemlerinde sürekli iletkenliği sağlayan BiMetal üretimi gerçekleştirilmekte, özel projeli metal malzeme imalatı da yapılmaktadır. Firmamızın bu ürünleri Lübnan ve Süveyş Kanalında Enerji Nakil Hatlarında kullanılmıştır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözüm ve kaliteyi sunan, topluma ve çevreye duyarlı, çalışanlarına değer veren, ülkemize ve sektörümüze katma değer yaratmaktadır.

Vizyonumuz

Sektöründe; fark ve değer yaratan kendi uzmanlık alanında, kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, Türkiye’nin güvenilir ve saygın firması olmak. Değerlerimiz ise: Güvenirlik, Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Kaliteli Hizmet, Çözüm Ortaklığı ve Duyarlılıktır.